logo

Multifunkčná učiaca veža Králik prírodná by Craffox

Detská učiaci veža Craffox je skvelá pomôcka pre všetky zvedavé deti, ktoré zaujíma všetko okolo. Veža je viacúčelová. Jednoduchú prestavbou sa z nej stane detský stôl so stoličkou. Na zadnej strane je kriedová tabuľa, na ktorej môžu deti kresliť.

Výrobca: Craffox
Kód: CRAFFOX4
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 135.83
163.00 ks

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O UČÍ VĚŽI CRAFFOX

 • Viacúčelová - slúži ako učiaca veža , detský stôl so stoličkou aj ako tabuľa na kreslenie
 • Vežu môžu využívať aj dve deti súčasne
 • Rozvíja detskú kreativitu , motorické schopnosti a sústredenie
 • Určená deťom, ktoré samy stoja
 • Deti si do veže samy vlezú aj zlezú
 • Vyrobená podľa princípov učenia Montessori -  pomôž mi, aby som to zvládol sám
 • Vysoká odolnosť vďaka kvalitnej preglejke
 • Preglejka má Certifikáty CE, PEFC a FSC
 • Nosnosť až 70 kg
 • Potiahnutá prírodným a netoxickým olejom. Povlak má certifikát spĺňajúci požiadavky EÚ na chemickú bezpečnosť hračiek podľa normy DIN EN 71-3.

Učiaci veža Craffox je skvelým pomocníkom pre malé deti aj ich rodičov. Akonáhle deti začnú liezť a stavať sa, začnú byť veľmi zvedavé a zaujíma ich všetko, čo dospelí robia. Učiaci veža im umožní všetko sledovať a zapojiť sa do každodennej činnosti rodičov , čo podporuje ich zdravý vývoj , koordináciu a sústredenie . Už žiadny zbytočný plač pri nohách rodičov!


Učiaci veža Craffox je viacúčelová . Slúži nielen ako kuchynská učiaca veža , ale ľahkou prestavbou sa z veže stane stôl so stoličkou pre jedno alebo dve deti. Na zadnej strane veže je kriedová tabuľa, na ktorej môžu deti rozvíjať svoje výtvarné umenie.


Prestavba veže je jednoduchá. Stačí odklopit bočné spony a jednou rukou sklopiť hornú časť. Rázom sa z učiaci veže Craffox stane stôl, ktorý môžu využívať aj dve deti súčasne. Učiaca veža Craffox je ideálna aj do malých bytov , kde bude plniť niekoľko funkcií naraz a nemusíte tak kupovať učiacu vežu, detský stôl, stoličku, prípadne tabuľu zvlášť. Spony slúžia na upevnenie veže v oboch polohách. Prestavovať vežu z jednej pozície do druhej môžu iba rodičia.

Učiacu vežu nevyužijete len v kuchyni, ale aj pri ďalších činnostiach ako je čistenie zubov, umývanie rúk , pomáhanie oteckovi v dielni alebo pri podávaní hračiek, ktoré sú v horných policiach.

VYUŽITIE DETSKEJ VEŽE CRAFFOX

 • učiaca veža - v kuchyni, v kúpeľni, v dielni, v detskej izbe alebo kdekoľvek bude potreba
 • stôl a stoličky - pri kreslení, maľovaní a ďalších tvorivých činnostiach, ako detský jedálny stolček
 • tabuľa - kreslenie kriedou, pre pripomenutie a odškrtnutie denných úloh, pomôcka pre učenie číslic a písmen, písanie zábavných odkazov rodinným príslušníkom :-) 

Veža je vybavená špeciálnymi ochrannými bočnicami, ktoré chránia dieťa pred nechceným pádom. Dieťatká, ktoré už vedia liezť po štyroch a stať bez problémov, dokážu do veže sami vliezť aj zliezť.


Učiaca veža Craffox váži približne 8 kg a dieťa ju preto bez problému samo dotlačí kam práve potrebuje.


Maximálna nosnosť veže je 70 kg. 

MATERIÁL

Veža je vyrobená z baltskej brezovej preglejky , ktorá je známa svojou extrémnou odolnosťou . Tento materiál je odolnejší, než drevotrieskové dosky, ktoré sa často využívajú na montáž podobného nábytku. Preglejka je bezpečný a ekologický materiál a spĺňa certifikáty CE , PEFSC a FSC . Pri výrobe je použité drevo zo šetrne obhospodarovaných lesov.

POVRCH

Obe strany preglejky sú potiahnuté bielou vrstvou špeciálneho materiálu vysoko odolného proti poškriabaniu . Hrany sú opatrené  odolnou vrstvou prírodného oleja . Náter má certifikát spĺňajúci požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek podľa normy DIN EN 71-3.

ROZMERY

Pozícia učiacej veže

Výška: 92 cm

Šírka: 42 cm

Hĺbka: 38,5 cm

Výška k prvému schodu: 23cm

Výška na doske na státie: 47cm

Rozmery dosky na státie: 29x40cm

Výška od povrchu plošiny: 45cm

 

Poloha stola:

Výška: 46cm

Šírka: 42cm

Hĺbka: 77cm

Výška sedadla: 23cm

Detská učiaca veža Craffox je dodávaná v rozmontovanom stave. Návod na montáž je priložený k baleniu. K montáži budete potrebovať  krížový  skrutkovač.

DÔLEŽITÉ!

Používajte len pod priamym dohľadom dospelých. Prestavovať veža Craffox z jednej pozície do druhej môžu iba rodičia. Preglejka je bezpečná a šetrná k životnému prostrediu. Spĺňa nasledujúce ocenenia: CE, PEFSC a FSC. Náter spĺňa  normy EÚ pre bezpečnosť detí (DIN EN 71-3).

Craffox je lotyšská značka vyrábajúca parádnu multifunkčnú učiaci veže. Založili ju mladí sympatickí rodičia, ktorí chceli pre svoje deti učiaca veža, ktorá nezaberie veľa miesta v byte a bude viacúčelová. Vymysleli preto učiaca veža 3v1, ktorá slúži zároveň ako detský stôl so stoličkou a tabuľa na kreslenie. Všetci ich kamaráti boli z veže nadšenia a preto sa rozhodli vyrábať veže i pre ďalšie zvedavé deti a ich rodičov.

V Craffoxu nezabúdajú na ekológiu. Drevený materiál použitý pri výrobe vežou je len z šetrne obhospodarovaných lesov. Vďaka tomu sa pýši  Certifikáty CE, PEFC a FSC. Pre povrchovú úpravu využívajú netoxické materiály, ktoré sú taktiež šetrné k našej prírode. Všetky produkty sú dôkladne testované a spĺňajú prísne normy EÚ pre bezpečnosť hračiek ( DIN EN 71-3).